De ce roșii stângace și urâte?

roșii desfundat

Uneori se poate auzi: „Am cumpărat de la neo-byknovenno piață frumoasă roșii de fructe de mare. Sa dovedit a fi delicios. I-ai lăsat semințe și răsaduri vyras-Tila. Fructele vă cresc-deși mare - 300-400 g, dar lipsit de tact. De ce s-a întâmplat? "

Nu este nimic surprinzător faptul că a doua a crescut roșii urâte. Acesta nu poate fi disponibil pentru prima dată în Meador transporta la născut-hoo lui, nu e de mirare există soiuri eliberate. soiuri de tomate brusc re-Agirov pe durata zilei, creșterea SUA-loviya. soiuri de Sud a coborât tomate Denia preferă Rothko zi, soiuri de nord origine - lungi.

Video: flori Conjoined în roșii care fac

Mai mult, este foarte important și condițiile predominante în timpul depunerii primelor ki-IFPS. În cazul în care florile au fost perie terry - este anormal, aceste flori trebuie să fie eliminate, dar am milă, pentru că așteaptă cu nerăbdare prima recoltă, și lăsate să crească toate ovar.



Care este motivul pentru urâțenia tomate? Vero dar atunci când cultivare răsad Am fost încălcat modul de temperatură și umiditate, și, eventual, în stratul de suprafață ha Sport a fost îmbunătățită con de dioxid de carbon centrarea, de exemplu, din gunoi de grajd plohopereprevshego. Acest lucru poate fi un fel de rea-TION a soiului pe modificate condițiile de creștere Xia.

flori Terry pe tomate: Video

Tomat-001

Data viitoare în timpul înfloririi notă de tomate cum înflorat locație cu stamine HN și pistil. De multe ori, în acest caz, ne-stick de mult adevărat etsya trăgând, și polenul nu se poate obține pe ea. Fructele fără normale izrastayut polenizarea-TION, cod-se, cresc semințe livymi freak au produs o mică.

Video: picioare zvelte timp de două săptămâni - toate bude bune - Numărul 305 - 12.16.2013 - Totul va fi bine

Situația poate fi este editezi dacă de multe ori scuturarea plante sau aplicat cu o perie moale polen pe stigmat. Fără up-suficiență polenizare sistem montan-monalnaya eșuează,-prednazna energie Chennai semințelor de formare, este procesele de creștere-tiile la fat. Cu toate acestea, acestea nu sunt măsurabile, neniya Nye ereditar, și a cumpărat, astfel încât pot fi luate roadele acestor semințe.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu