Sfaturi Lyudmila alb

Video: Sfaturi Lyudmila alb. parte №2

Sfaturi Lyudmila albLudmila White - artist, designer de peisaj și proprietar al grădinii la nord-vest a regiunii Moscova. Terenul de 18 de acri situate în apropiere de șoseaua de centură din Moscova, înconjurat de așezări cabana. Grădină Varsta - 18 ani. Lucrul a început în urmă cu 13 ani. Caracterul de grădină - o grădină modestă, în cazul în care un designer de peisaj este de odihnă de la locul de muncă.

Video: În căutarea Paradisului sada_2010. Comentariu Lyudmila alb

  • În centrul grădinii ar trebui să fie stabil și nu sunt rare, plante iubitoare de căldură - adăpost pentru iarnă semiprofil prea supărătoare. Deși uneori, desigur, dificil de a rezista tentației de a cumpăra ceva extraordinar. Acum nouă ani am plantat frontieră arbust într-un mic lisohvostnikovoy crenguta mericariae. Vanzatorii mi-a promis un copac înflorește cu șaizeci de lăstari și invidia tuturor vecinilor. Este greu de spus ce argumentul a acționat mai mult. Astăzi, prin întindere de peste doi metri de înflorire Bush nu poate trece nepăsător.
  • Cadrul întotdeauna zonele cele mai decorative, dar nu sunt limitate la grădină. Nu supraîncărcați peisajul, deși grupuri de culori saturate sunt echilibrate de kuschami natural verde. Avem colțuri în cazul în care, dacă se dorește, pot fi găsite pentru urzica borș mai.

Video: Lyudmila alb

  • forme arhitecturale de a face propriile lor vor face grădina mai confortabil. Bănci, alb, în ​​tonul casei, sub pergole Clematis făcut mâinile tatălui meu.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu