Palma mea de praz

I-am cumpărat în magazin prazul, și el a fost cu rădăcini. Am decis să-l pună apoi, ei bine, îmi pare rău pentru tot ceea ce are o viață să arunce și să vedem ce sa întâmplat 

rădăcini

Video: Leek. Răsaduri. (Partea 1)

aici sunt butașii erau cu mine

cherenochki

Aici, în aceste cupe au plantat 12 februarie:

aterizare 

Video: Leek. Cum de a găti vasul de ceapa-porey.Vkusnoe de ceapa porey.Zeytinya l p pi l Rasa irilir SNC

Exact o zi arcul meu este deja un pic mai în vârstă:

1sutki după plantare 

23 februarie, el a fost deja foarte rapid în creștere:

23 februarie

Și aceste cupe au fost foarte mici. Am transplantat ceapa mea în găleți litri. Soțul râde și convinge eliminarea culturii și că firul pentru a găti, am tot spunându-i să răspundă că o să le picătură în grădină și CREȘTEREA Le am ARBORI! ))))) 
Astăzi, 7 martie si ceapa mea ca aceasta, a treia arcul am mâncat, soțul meu este încă convins, ei bine, într-adevăr nevoie de noi verdeață.

7,03 

Video: Praz cu carne tocată. K ymal p tarifi rasa

Și azi am plantat o altă ceapa, cumpărat de tatăl meu, el a avut, de asemenea, rădăcini, după cum a spus Papa, el a ales în mod deliberat să susțină un pic mai mult)))) 

nou rezident

praz de îngrijire de vară: Video

Cu semințe de ceapa eclozat gălbenele, lor am insamantat pentru veverițe noastre - degu, care, în timpul iernii, nu este suficient ca vitaminok:



nou locuitor din masa mea ceapa  

Vedere de sus a ceapa mea - nou chiriaș)))))

praz

Dar un astfel de cadou pentru mine gătită de primăvară

peduncul

săgeată la stânga - Spike. Nu cred că încă floare la 8 martie, dar încă distractiv sa ma uit atunci când există))))) Și, în general, am toată iarna ceapa de plantare ceapa, ierburi proaspete. Și trapa de usturoi, de asemenea, suntem în ghivece. Chiar si observa acest lucru, într-un fel am Yucca devin nu cresc ... vyalenkaya niște ... Și când ponasunula ceapă și usturoi, în cazul în care a venit la viață! Se poate vedea cartier este Yucca este bun! 
Acestea sunt vecini prietenoși:

ceapă în yucca

gradina pe pervazul ferestrei)))))

ceapă

Și în 10 până la 12 zile a fost o pădure de picioare))))

10 zile

câmp ceapa

Și aici este ceapa câmp, al doilea tabel))) Am astazi (7 martie), este în creștere din nou, noi verdeață, și suntem foarte fericiți. 
VACANȚA LA MULȚI 08 martie!
Eu sincer vă doresc cerul liniștit, stare bună de sănătate și fericire pentru tine 
Fiecare! 

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu