Mirosul de iriși?

Poate că singurul iubitorii adevărați de irisi bărbos stiu cat de variate arome lor. Pentru mulți vizitatori irisul Nikitsky grădina botanică de mirosuri rafinate a devenit o adevarata descoperire.

Copiii se bucură în mod evident varietatea cu arome de dulciuri: miere, vanilie, ciocolata si caramel. varietate Russet `Copatonic` miros de ciocolata.
Mirosul de iriși?

Video: narezochka # 54 - Ce miroase?


Un alt soi rosu-brun „StoptheMusic“ mirosea a caramel, cu o mandarină.
Mirosul de iriși?

aromă de miere, cu o ușoară amărăciune emanat un fel de „HighMaster“.
Mirosul de iriși?

Se pare că o miere amar pe buze lasa un fel de `Zboruri de Fancy`.
Mirosul de iriși?

Un favorit reală în mirosurile „cocktail iris“ a devenit „CloudBallet“ cu motive florale dulce și aromă de caramel.
Mirosul de iriși?

Video: Mirosul de un diamant? Noul parfum de Accendis

Minunat grad galben parfum floral „Limelighter“, care se completează armonios note de citrice var.
Mirosul de iriși?

Cunoscătorii de arome preferate clasa „MulledWine“ cu un parfum floral de lux.
Mirosul de iriși?

Classic Iris note de parfum, care sunt folosite în multe parfumuri cele mai mari companii de parfum din lume, au fost:

Seara Sort'Romantic '
Mirosul de iriși?

Video: lunar miros urât


Sort'Thin Blue Line "
Mirosul de iriși?




Sort'New Centurion "
Mirosul de iriși?


Sort'Morning Starea de spirit "

Mirosul de iriși?

În varietatea parfumul clasic „FruitCocktail“ a irisului complementate note de citrice.
Mirosul de iriși?

Mi-a plăcut într-adevăr clasa „ArabianStory“ galben-maro, care a avut un miros picant de vanilie, un pic note de citrice odihnit.
Mirosul de iriși?

Desigur, definiția aromă de flori - un concept subiectiv, dar experții au ajutat la determinarea mi. Cel mai tânăr dintre ei a placut aroma soiului „Sneezy“ - caramel cu o mandarina.
Mirosul de iriși?

Un tânăr cu care am definiție deseori coincideau nu numai elementele de bază ale aromei, dar nuanțele sale - note.
Mirosul de iriși?

Prietenul meu Irisha - psiholog face de modelare pentru alții: sniffing irisi.
Mirosul de iriși?

Și asta nu e tot, pentru că în fiecare zi, în Grădina floare noi soiuri de irisi. În plus, după înflorire, ei schimbă mirosul lor: astfel încât, în ajunul soiul favorit „Fogbound“, care a emanat o aromă dulce divină fără amărăciune, astringenta, a doua zi a avut un parfum clasic de iris.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu