Cadou-Poteryashka

Video: Barboskiny - Barboskiny - 158 serie. Bună ziua, Gerilă. Desene animate despre Anul Nou

prietenul de primăvară mi-a dat un ciuboțica-cucului, un fel de nu au nume, a spus - Bloom, vei fi surprins! L-am plantat sub un Forsythia, aproape de foarte tinere gazde. 

Primula hybrida Francesca

Există ore însorite înainte de ora 10, apoi o penumbră, nu există practic nici o buruieni. Prima dată când am fost foarte ocupat cu întrebarea, ce culoare este? Apoi, cu treburile de zi cu zi, am uitat despre asta. Le-am udat cu un furtun printr-o lentilă Forsythia coroana la sol nu erodează. Periodic mă uit - fără buruieni, iar munca suplimentară este întotdeauna mai mult decât suficient.

Cred că am avut șansa de a Primrose ottsvesti neobservat. În cazul în care un număr nu a crescut Rhododendron. Se întoarse frunze palide și am decis să-l hrănească cu sulfat de cupru. Și din întâmplare am văzut-o, frumoasa mea înflorire verde! Surprins - acest lucru nu este cuvântul potrivit, în principal, faptul că nu infloreste în mod clar în prima zi, iar eu nici măcar nu am observat! Mi-a placut acest mic una, culoare neobișnuită de petale și este destul de luminos. Acum vreau întreaga compensare a terenurilor.

Video: Barboskiny - 161 series. Poteryashka. Noua Seria 2016 Nume: Barboskiny Issue 2 - Cel mai bun cadou (desene animate) Seria Nou! Barboskiny Ediția 9

Iar ideea în fundal, de asemenea, rezolva orice înflorire verde, dar mai inalt. Este important ca un inflorit in acelasi timp - infloreste Francesca în zona noastră în mai-iunie. Ca Echinacea verde Jewel (Echinacea purpurea `verde Jewel`), dar sunt preocupați de culoare. Foto pe internet de diferite nuanțe de verde, care este în mod clar vizibile - Photoshop.

Cei care au fotografii personale de orice plante de grădină cu flori verzi? Echinacea nu este în mod necesar, poate o opțiune mai bună acolo! Sau cel puțin da sfaturi pentru a alege ciuboțica-cucului vecin, iar apoi ea arată atât de trist în singurătatea ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu