Copacul meu dăunătoare, dar incredibil de favorit !!

Video: Barboskiny - Barboskiny - 155 series. BARBOSKINY Reloaded. Desene animate pentru copii

Cred că toată lumea în casă există un copac miracol „Money Tree (Crassula)“!
Bani copac, în conformitate cu Feng Shui, aduce proprietarul său un flux constant de bani, avere, independența financiară și succesul în afaceri. 

copac bani

Arborele este foarte dăunătoare, dar incredibil de frumos și încrezător! Abordarea acestui copac necesită o specială, bine, cum ar fi având grijă de el! Să-ți spun cum să crească dintr-un copac miracol mic de germeni care aduce fericirea in casa ta!
Poate că este o superstiție despre bani și fericire, dar atunci când crezi, atunci totul vine adevărat! 

I-am dat copacul numele său „Vredinka“ copac nu-i place atunci când el rearanjate ca unul în locul lui un copil), atunci este în creștere rapidă, și dacă-l rearanjați, The Crassula fi sit lung încă! Jade este mai bine să nu cumpere, iar procesul de rupere este deja un copac mare, astfel de proces este deja impregnat cu energia de succes și bani din copacul de adult. imediat am plantat într-o oală mare, proces pus, fără a aștepta rădăcinile, taie și imediat plantat, a stat procesul meu de ceva timp ... nu a crescut, dar nu putrezeste. Două luni mai târziu, am observat că meu „Vredinka“ a devenit mai lungi și suculentă - iar pentru anul acesta a crescut la astfel de dimensiuni aici.! Jade nu iubește, atunci când este adesea udat, am apă o dată pe lună, în cazul în care de multe ori va udat, frunzele nu va fi la fel de densă și rigidă, și sunt moi și flasc. Am cumpărat un teren universal. 
copacul tău am decorat banii și îngropat în pământ o mulțime de monede, în valoare de doar pentru a dormi monede ca „Vredinka“ a luat parte a germenului))
Potul am plantat o broască - un prieten al meu copac! Deoarece Jade este necesar să se vorbească în fiecare zi, astfel încât acesta va aduce bogăție, în fiecare dimineață, vom începe cu un dialog))) 
Deci, amintiți-vă că pentru a ridica copac sănătos și productiv, este necesar să:
- să-l ridice din procesul
- udate o dată pe lună
- Faceți cunoștință cu un copac
- să-i dea cadouri
Mult noroc în educația acestui copac miracol! Dar fotografia: 



lemn

lemn

Video: Barboskiny - 101 series. preaiubitul frate (serie nouă)

monede

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu