Crin Necunoscut sub numele Luxor

Video: Interviu cu MP Mirgazyamovym "Managerii de Bashkortostan și eliminarea PG BITSOR"

O altă dezamăgire de la firma agricola de căutare. I-am cumpărat crin asiatic Luxor, și, ca urmare, nu au știut că. Multe mulțumiri companiei care saci cu bulb transparent ambalate - este posibil să se determine dacă este sau nu este crinul.

Lily, care nu este exact Luxor

Video: garoafa stacojiu (cuisoare picant, roșu-roșu ...)

Poate că n-ar trebui să scrie, dacă nu pentru un studiu recent al semințelor și producerea. Sincer răspunde la întrebare, nu ar putea ajuta amintindu toate surprizele neplăcute atunci când plantele în loc de promisul peddling alta, în loc de soiuri buclate sa dovedit a fi normal, atunci când o sămânță 10 nu a crescut, nu ... Dacă acest lucru a fost o dată! Fie că sunt atât de „norocos“, sau ... nu știu. Pare a fi un moft, nimic greșit, dar încă neplăcut după toate!

Numai calmat după amintirile dezamăgitoare - o floare de crin. În loc de bucurie - o altă dezamăgire. Da, ea este frumos, luminos și flori mari, tulpini puternice, dar nu-mi place! Nu va fi nefondate, atașați un pachet de fotografie în care bec a fost.

Video: Winx Club: Secretul abisul mării „2014“ Rusă Acasă | desen animat

Aici astfel ar trebui să fie

Nu există nici numele producătorului, așa că a trebuit să fotografieze partea inversă:

Video: cântând armonie



Partea opusă a etichetei

Asta e fiu sincer - a existat dorința de a apela firmele și le tot ce mă gândesc la asta fac. Oprit doar înțelegere - toată furia mea am ventilării pe persoana care este cel mai probabil să bulbi de crin și nu se apropie, se află undeva în birou.

Dar răbdarea mea pe acest scop. Suficient pentru a plăti pentru o pisică într-o pungă (dacă calcula costul tuturor acestor „surprize“, suma de dactilografiat impresionant). Nu va continua să cumpere semințe sau răsaduri sau bulbi - este timp pentru a obține stocul de plantare. Material de căutare de la oameni ca-minded - grădinari și florari. Multe dintre plante altoite este posibil, de ce nu imprumuta o crenguta sau două instanță vending vecinii-sătenilor? Posibilitatea de a face schimb de ordine) Principalul lucru - pentru a vedea ce veți obține, va crește (floare) de pe răzor de flori dumneavoastră.

Am scris-au aruncat iritatie calmat un pic. Și, după ce cumpărătorul a avut loc cârtire florărie curios. Și totuși mă întreb ce fel de flori de crin pe patul meu de flori?

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu