Narcissus inflorit plin, dar nu a mulțumit

Acesta este un alt frumos de terry cumpărare de toamnă becuri în centrul de grădină. În principal de achiziție, m-am gândit narcise, care încununează roz, în sat avem aceste nimeni nu a văzut, iar imaginea este imaginea.

Narcissus Plin

Nu am avut aceste înainte și într-adevăr place să cred că am fost norocos, doar întâmplător a reușit să cumpere un astfel de soi neobișnuit. Cu nerăbdare am așteptat pentru prima floare floare! Nu este oare un uscător de păr boboci încălzit să prezinte cât mai curând posibil) Atunci când a deschis, dezamăgirea nu termina ... nici cel mai mic indiciu de roz. Da, puteți vedea pentru tine culoarea narcise-mi fotografia pe un fir de păr la fel ca în realitate. Ei bine, în cazul în care este de culoare roz?! Floare, desigur, este încă frumoasă, dar în inima lui a rămas dezamăgire amară - nu că m-am așteptat cu nerăbdare acest lucru!
Acum, uita-te la ce culoare au fost prezentate pe ambalaj cu becuri!

narcise de ambalare

Nu sărăci faptul că banii cheltuiți pentru becuri, dar să fiu sincer, dacă am știut că culoarea roz în floare nu se va vedea, nu le-ar lua, este imposibil de a aduna toate florile atractive în grădina sa.

Acum, în gând: să-mi sub masca de un alt tip vândut Plin de narcise, sau eu încă nu știam ce de fapt arata ca culoarea roz?

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu