Daylily din Krymsk

Floare cu o specială, o poveste pic trist. Noi trăim în prieteni Krymsk și noi de multe ori le vizita, există o natură frumoasă: păduri, râuri de munte.

Daylily din Krymsk

Vara trecută, chiar înainte de potop, treceam prin ele, pe scurt, și cu produse achiziționate pentru cină. Nu departe de magazin vechi pus pe ziar trotuar și a vândut ceva, m-am gândit mai întâi departe ananasul, dar apoi m-am putut vedea - e flori. Bineînțeles, imediat m-am grăbit să-i. Ea a fost de vânzare daylilies, cu toate acestea, denumirea soiului nu știu, dar a spus că floarea este fabulos frumos. Pentru a fi sincer, eu nu le-a cumpărat de dragul frumuseții, și că bunica nu suporta caldura, și a plecat acasă. Ei bine, în seara ne-am dus, iar noaptea totul sa întâmplat. Acum, uita la floare, nu am putut ajuta gândi cu tristețe, ca și în cazul în care ea a fost în viață bătrâna? Acum culoare mi se pare unele doliu ...
Casa, sau mai degrabă, fosta casă a prietenilor noștri

La casa unui prieten aproape sa prăbușit, bine, că a supraviețuit tuturor!

grădină

Asta e modul în care grădina se uită înainte de îngrijit și curat.

acolo Oka

Un garaj este, de asemenea, Volga ...

Supraviețuit în mod miraculos!

a supraviețuit în mod miraculos cocoș, umed, dar încă mai cântă!

ajutor

Trăim o viață bogată, dar colectate imediat toate acestea ar putea, masina (am fost apoi Zhiguli 12) este complet încărcată cu apă potabilă, lapte, pâine, lumânări, bine, cu toate necesitățile și soțul ei, imediat s-au grabit pe la prieteni.


Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu