75 Bujori!

Video: Miere tort. Rețetă. Procesul de preparare / Medovik. Rețetă. Procesul de preparare - I - TORTodel!

Rose Bush pe unul și toți au pierit într-o singură zi!

75 pion mint

Video: R8641: Thunder

Nu, nu sa îmbolnăvit) tocmai a trecut un bun tulpini de duș și flori nu a putut sta severitatea petale, filamente moi de apă ... Nu a ajutat chiar si un suport special, a cumpărat într-un hypermarket. Aici este o imagine am găsit dimineața după o ploaie.

Video: superrrr meu catarg vara -hevy / must-have în 2015

Ei nu au crescut, estompate culcat pe pământ. Am încercat să iau o floare atunci când el a fost un pic uscat, dar tulpina este rupt, și am plecat de Bush ca este.

Și am fost atât de mândru de ea ca Bush! Eliminați toate tulpinile Pasynkova de flori - o oră petrecută pe ea, udat în mod regulat - să se pregătească pentru o sedinta foto pentru site-ul nostru! Cu toate acestea, Bush a fost mare - pe marginile o înălțime de 70-80 cm, iar în centru - de 100-120 cm, întregul presărat cu muguri pull-down! Am vrut ca ei să fie complet deschise și apoi ploaie.

Sunt consolat de faptul că o astfel de bujor că nimeni nu a fost)))

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu