Trandafiri sunt nebun de conducere mine!

Timp de mulți ani, am cautat Rose, care a scris artiștii olandezi care sunt reprezentate în tava Zhostovo. Ei arata ca niste bile, și chiar și cu imagini se pare că mirosul minunat. Dar vânzătorii ar putea face nimic pentru a te. Apoi m-am oprit să le caute și să ceară preocupările de familie forțați să uite de vis. Dar aici acum trei ani, am descoperit că trandafirul viselor mele sunt! Acestea pot fi cumpărate și plantate în grădină, și apoi desfăta în contemplarea frumuseții lor perfectă, inhalarea aroma lor minunata. Și apoi, cum se spune, Ostap a suferit ... nu ma pot opri, vreau să văd toate acestea în grădina mea. Ele sunt atât de bine, una dintre celelalte frumoase!
Acum au stabilit pentru mine. Am fost așteaptă cu nerăbdare să atunci când acestea arată frumusețea lor la maxim. Pentru a face acest lucru, ei au nevoie de 3-5 ani, trebuie să crească. Deci, Vara 2013 mi-a plăcut cel mai mult în această primă înflorire.

Au venit după ceapa de primăvară, bujori și iriși. Chiar în momentul în care grădina vine tăcere de culoare verde și solist. Ei au umplut varietatea de culori grădină, și el nu a fost la fel de alb-negru, ca de obicei în acest moment.

Asta a fost grădina.

Alte fotografii - vezi

 

Video: Conduc-mă nebun! (Cinci nopți la Freddy) # 3






Video: Konstantin Bytyev «obrajii». X Factor 2016

Video: Kostya bit - "obrajii" (autorului) - buton de aur | Al doilea casting "X Factor-7" (09.03.2016)


Video: Paris de noapte, cântă un amuzant ZAZ francez


Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu