Compoziții Noi cu fructe

Video: Noua componență de crengi de brad și lumânări. Master class floristica practică

decorare de iarnă pentru casa cu propriile sale mâini. Compozițiile și meserii izyagod și fructe de Crăciun și de Anul Nou

decorațiuni interioare pentru Anul Nou și de Crăciun. Lumânări, crengi de brad, conuri, mere, afineÎn Anul Nou și rozhdestvenskihkompozitsiyah utilizate în mod tradițional materiale naturale. Cadouri de Nature - mere iapelsiny - a simbolizat mult timp dorinta de abundenta in noul an. Noi uzhepisali pe Pomander de portocale, iar acum - un cuplu de idei cu privire la modul în care propriile mâini foarte ușor de a crea fructe decorative kompozitsiis de iarnă

Video: Compoziție de Anul Nou - ekibany fructe

Se taie ramuri de molid de la copaci sau brad, pune-l pe o tavă blyudeili plat. Top cu mere roșii (în fotografie am folosit nostru local Royal Gala), Bumps și se presară Ocazional afine. Puteți postavitbolshuyu lumânare într-un centru de compoziție, dacă se dorește.

Video: Compoziția de Anul Nou

Frumosul mare sticlă transparentă (am folosit un dlyakokteylya de sticlă "Margaret") Se presară zahăr alb. polozhiteklyukvu Top. În mijlocul set frumos lumânări parfumate. pahare Neskolkoodinakovyh cu afine și lumânări fac un frumos decor aranzhirovkudlya de Crăciun sau masa de Anul Nou. decorate Ryumochkipomenshe într-un mod similar cu afine poate ukrasitkazhdoe scaunului.



Compoziție de Anul Nou cu propriile sale mâini din fructe cu o lumânaredecorațiuni interioare pentru Anul Nou și de Crăciun. Compozitie cu lumânăridecorațiuni interioare pentru Anul Nou și de Crăciun cu afinedecorațiuni interioare pentru Anul Nou și de Crăciun. Lumânări, crengi de brad, conuri, mere, afine

Nu vă fie teamă de a experimenta tot ceea ce este la îndemână. Aceste compoziții, am creat cu copiii mei doar o jumătate de oră.

lasa un comentariu
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu