Povestea de ghivece de flori

Am publicat o dată post despre ghivece de flori

din întreaga lume, este timpul pentru a continua Promis!

Astăzi, vreau să vă arăt nu numai ideea originala, întruchipate de oameni din diferite părți ale planetei Pământ, dar, de asemenea, ușurința punerii în aplicare a acestora, în unele cazuri. Cu alte cuvinte, am încercat să iau astfel de idei Pot pe care le puteți încerca să se repete, decorare, astfel, interiorul său și subliniind plante favorit!

Scoici, aduse de la mare, poate fi un interesant ghivece de decor. Pentru aceasta avem nevoie doar de un lipici foarte bun. De la o distanță arată ca un plantatoare impletite cu margele. În opinia mea, această piesă de mobilier poate fi atribuită stilului etnic care face distinctiv, și capabil să arate interesant în aproape orice cameră.

ghivece de flori cu frunze de aur (DIY) |: Video Idei de la WESTWING

Laza64 pe spectacole site-ul nostru Decor pietre oală mare. De asemenea, este foarte interesant.

Video: ghiveci de flori - Plante vs. Zombies 2 - # 21 + Nou Zombatar!

ornamente croșetate. Accidental prins aici astfel de idee. În opinia mea, adaugă unele vase de căldură, mai ales în timpul iernii. Pur și simplu selectați fire interesante, cum ar fi culoarea - și voila! Pe site-ul nostru sunt muncitori calificați, pentru care o astfel de idee este simplă. Să ne amintim de cel puțin atelier de lucru pe țesut ghivece Anastasiyki. Dar această idee este destul de comună în întreaga lume. Iată o variantă pe care am găsit vase.

Video: Ghivece flori buștenilor cu propriile lor mâini

frânghii groase și mărgele din lemn făcut la modă în orice moment!



Noi toți provin din copilărie, și aici suntem de ajutor pentru copii leechki și găleți. A se vedea cât de interesante găleți aspect de metal în formă de vase.

Nu mai puțin interesant este leechka ceramică, cu indicii de o copilărie lipsită de griji. De multe ori, aceste masinarii se aduna praf undeva în dulap și în pod, dar cât de interesante pot fi bate în interior!

Următoarea idee de a pune în aplicare dificil, dar dintr-o dată maestru arta ceramicii, și o faci cu forța. Doar am iubit acest ghiveci de flori, și a vrut să-l arate la tine! Este adevărat că drăguț?

Cei care au animale de companie, chiar și ghivece de flori cele mai obișnuite nu va fi niciodată goală. Devora - și va avea loc! :)

Au o stare de spirit bună și oalele voastre frumoase rastyushkam!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu