Ghivece originale din întreaga lume

Video: Cele mai neobisnuite case din peste tot în lume

Vreau să vă prezint frumoasele case ale plantelor noastre - ghivece de flori. Îmi place foarte mult vasele originale, în care fiecare floare arata ca o imagine dintr-o revista glossy.

Din păcate, magazinele noastre pestreyut mai des vase de plastic convenționale, dar ele pot fi transformate în ceva frumos, ce spune în mod clar Workshops florariei.

Desigur, pe rafturile magazinelor de flori pot fi găsite vase de ceramică, dar prețurile lor sunt, de obicei fabuloase, iar punctul de vedere nu este deosebit de impresionant.

De aceea, vreau să deschid o ramură interesantă în comunitatea noastră - ghivece de flori. Cred că ar putea fi o idee bună, și concurența pentru Alya meu ghiveci favorit ... Dar acest gând, și totuși ...

... Bucurați-vă de ...

Goshochki seamănă cu găleți - este atât de amuzant și yutno, nu)?

Video: 20 bunatatile cele mai bizare din întreaga lume

Ca cineva oală obranil de flori ... Bună idee!

Aceste Gosha, în funcție de producător, trebuie să fie numit cu exactitate vârsta de flori, într-un fel calculează ei. Dar ele arata destul de interesant!

Video: Un cadou original: Ghivece flori "complet "QWERTY"-Krossvord" (Alb)



Ce vase, sentimentul de stil imens.

Video: Locul de joacă mai neobișnuit!

Bright și proaspăt. Astfel de raze minunate împrăștiate pe scări!

Aceasta masina - o capodoperă! Această oală cu siguranță nu rămân neobservate! Minunat!

Deci, în timpul verii, și atât de viu!

Și cum faci o oală Birdhouse? În casa mea 2 la 1, iar pentru flori și păsări!

Pentru a fi continuat ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu