Sfaturi Natalia Zhukova



Sfaturi Natalia ZhukovaSfaturi Natalia ZhukovaSfaturi Natalia ZhukovaSfaturi Natalia ZhukovaNatalia Zhukova - proprietarul grădină la suburbiile sud-vest. Terenul de 25 de acri situat pe locul unei păduri de molid vechi. Grădină Varsta - 45 ani, dar a început să se dezvolte în mod activ în ultimii cinci ani. Această grădină se poate spune că colțurile sale sunt realizate din dorințe, tradițiile familiale și obiceiurile proprietarilor săi și prietenii lor.

Video: colaj și decupaj cutii Embosing unic Masterclass film Natalia Zhukova

Garden găsește Natalia Zhukova poate fi util pentru alte grădinari:

Video: + mix encaustic de mass-media: webinar on-line și atelier Natalia Zhukova. Decor cu un mediu de ceară

  • Arch, precum pista, trebuie să fie invitat undeva. Și o am în picioare de gard. Am găsit o cale de ieșire prin spargerea în două părți inegale. Pentru o mai mare stabilitate a consolidat plasa de plastic cu celule foarte mici. Și nu numai suportul pentru trandafiri, dar decorarea grădinii.
  • Arbor, am construit dintr-o sera veche, am numit-o tete-a-tete. ea&scaune auto hellip- din Lada veche în coperți frumoase.
  • perete scăzut de reținere poate fi făcută cioturilor de molid ordinare, inmuiate in ulei de deșeuri.
  • Miscanthus pentru a trezi rapid, în primăvara devreme, ultima zăpadă le-am alunecat sub uree. Aceasta tehnica Eu folosesc cu alte plante.
  • Nu am nici o problema cu plivitul. Toată zona de aterizare I acoperă lutrasilom negru dens - înțeapă o buruiană rară. Asigurați-fante în ele să planteze și să adormi cu pietriș sau nisip, și, uneori, chiar măcinate sau turbă. Dumping lutrasil fără pauze, puteți merge în condiții de siguranță pe ea, fără o pernă de nisip. Uneori creste de auto-însămânțare, dar este foarte ușor de buruieni.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu