Freeloader

Video: freeloader (1972). O adaptare a ecranului de joc Turgheniev

Cât de multe pot aminti, întotdeauna în casa țara noastră pribluzhdalas orice animale - pisoi, pisici adulte, o taxă de timp a venit. Cu mult timp în urmă, atunci când nu a existat un gard în grădină o zi a găsit o oaie, deși nu foarte mare, dar nu miel. Ciudat, dar nimeni nu a fost căutată, dar l-am legat în vedere proprietarilor atunci când aceștia caută, doar a văzut de pe stradă.

Eu nu am de gând să menționez lucruri, cum ar fi găini, rațe și gâște - acești proprietari vin. Mult mai rău a fost întâlnirea în grădină, cu un mare interior. A fost atât de mare și cu astfel de dinți portocalii uriașe pe care eu, fără să mă gândesc de două ori, în jurul valorii de întors și au arătat nutrie, cât de repede pot rula.

Mai recent, de asemenea, a fost o surpriză, cu toate acestea, trist. Mergem la hambar, și acolo am avut o cutie de carton stă în spuma ei foaie - aceasta este pentru pisicile mele de stradă, în caz de vreme rece. M-am uitat, și este o pisică. Am devenit imediat un strigăt puternic să-l alunge, și-a ridicat botul, uite, și el a fost bolnav. Nu voi descrie în detaliu, dar a fost destul de evident că nu este bun. Au fost duși la veterinar. Inutil, a declarat că badijonat feline și tratarea târziu. Deci, el și am dormit într-o magazie în cutie. Eu o fac, și lapte, și cârnați și carne de vită (cred că mesteca alimente solide prea mult pentru el). Nimic de a mânca. Ei bine, se încheie trist ...
Împreună mesteca vesel Whiskas

video: "freeloader". LenTV, 1970

Dar acum am noi animale de companie - Aricii. O astfel de amuzant și vesel, plăcerea de a viziona! Pisicile se tem să le atingă, cu toate acestea, ariciul pisicile, de asemenea, nu a rănit. Mănâncă în mod pașnic alături. Mi-ar plăcea să bea lapte Arici, dar în cazul în care există! Tu vezi cat turma? Deci nu e toate disponibile, cartier pentru cina nu se plâng. Cel puțin o jumătate de găleată de lapte pentru a se toarnă seara, de dimineața zilei de castron va străluci cu curățenia. Nu am putut rezista și l-au luat în mână, să ia o fotografie a unui bot. Ei bine, același miros de un arici, vă spun sincer, și nu crini. De fapt, există mai multe specii, tinerii nu sunt foarte mari, dar absolut fara frica. Și Urchin vechi în straturile de flori călcat în picioare, dar lumina și omul se tem să vină. Le pot vedea doar de la fereastră. Și ce se va întâmpla atunci când noul urmași va fi? Whiskas trebuie să cumpere pungi, nu lăsați noile animale de companie foame.



miracol înțepător nespălat

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu