Predicțiile devenit realitate la începutul lunii august, bine, foarte cald

Ei bine, într-adevăr, în curând sfârșitul verii, și predicții devin realitate ... Ziua în Moscova + 30 + 32 + 14 noaptea ...
Puteți lua în considerare rezultatele intermediare. Iunie a fost cald și uscat ... Iulie - rece și ploioasă. Și totuși, recolta este, în general mulțumit. Castravetele laminate destule borcane Tomate ... majoritatea sunt coapte, iar recolta este foarte bun. Ceapa si usturoiul sunt excelente. Mai întâi a plantat recolta de ceapa rosie ... ei bine ... Nu știu cum vor fi stocate.

tomată

LJ

Vom continua să implementăm legume ... castraveții în cele din urmă mulțumit cu abundența sa

LJ

Foarte multumit cu inima gust de carne de vită. I-am cumpărat o portocală, dar sa dovedit galben. Foarte dulce !!!

dd

aa

yy

frumos nostru plictisit fără creaturi vii ... Și apoi doar Zhabko trage ... Asta e într-adevăr a sărit la ea

Video: Comedy Woman 2016 Fly

Zhabko

secole

tomatiki negru în seră

tomată

Tomcat nostru a fugit acasă entuziasmat și ma chemat pe stradă ... Câteodată vreau să-l numesc Kotopes. comportamentul său este adesea similar cu un câine. Se pare că prima dată când a văzut un arici atât de aproape de site-ul și, probabil, a decis să-l întâlnească ... da înțepată

arici



dd

arici

arici

Și am deja aburit și prăjit ... Pentru a da o haină?

pisică

pisică

Cu toate acestea înflorit viola violet și negru

nn

dd

cepe

aa

Seara poți și kebab, și o băutură, și pește

frigarui

er

tren

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu