Mândria noastră !!!

Video: Shumaysat Abdullayev - Pride nostru (Rio 2016) Abdurashid Sadullayev

mândrie și frumusețea noastră, care place revolta de culori pe tot parcursul anului este Fuchsia!fucsie  Fuchsia, ca orice altă plantă, necesită îngrijire adecvată. Plantele tinere trebuie să fie udat în mod regulat aparat apă la temperatura camerei ca stratul superior al solului se usuca (puțin mai mult decât violet). Terenul trebuie să fie întotdeauna ușor umed, dar, în orice caz, nu este o „mlaștină“.

flori Fuchsia poate apărea chiar și deja în butași mici.
Din mai până în septembrie fuchsia simt foarte bine pe străzi (în aer liber). În septembrie, au nevoie să aducă acasă și să dea Fuchsia iarna pe pervazul ferestrei. Aceste plante sunt foarte modest, și în curând vă va încânta cu flori luxuriante.
Un alt mândria mea, care nu se poate bucura, dar este un Gloxinia!
glocks

Video: badwill - sânge - Mândria noastră / sângele tău orgoliul nostru (oficial D.I.Y. VERSIUNEA HCWW)

Pentru Gloxinia înflorire abundentă nevoie de un număr mare de muguri, care se vor derula și flori.
Numărul de boboci și flori pe Gloxinia depinde de o combinație a următoarelor componente: Plantele au nevoie de lumina naturala buna: lumina ar trebui să fie strălucitoare și difuzate. Gloxinia - teplovynoslivye zharovynoslivye și chiar plante. Cu toate acestea, în condiții de temperatură ridicată (ceteris paribus: lumina, solul nutritiv, prezența spațiului dintre plante) pe planta va fi muguri mai mici decât usloviyah.Neobhodimo la rece pentru plante să crească Gloxinia nu interferează unul cu celălalt și nu ating frunzele, lipsa plante spațiu se poate întinde și muguri mici formați chiar și atunci când cantitatea necesară de iluminare și temperatura adecvată.



Gloxinia quadrille
Gloxinia quadrilleGloxinia Iubito
Gloxinia IubitoGloxinia faraon (Cherry Dreams)
Gloxinia faraon (Cherry Dreams)Gloxinia LH negresă
Gloxinia LH negresă

Video: Învață Amer! știri militară rusă. Mândria noastră!

Aceste frumuseti au fost Mulțumirile mele sora mea în urmă cu trei ani, ea mi-a dat de ziua mea" negresă" spunând că aceste flori sunt contagioase, iar ea a fost chiar acum le am pentru 12 soiuri, și caut noi ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu