Vara, ah vara, roșu de vară, să fie cu mine!

dscn7378_1943novinki.jpg

Bună dimineața, fetelor! Și băieții, ay! Doar scrie, apoi am pauză, apoi a condus la casa de vară, astfel încât să puteți citi știrile direct din staniu și de a împărtăși ceva din propria lor, și ei sunt într-o cantitate mică, desigur, pentru est.Vot îmi place acest timp, plantele recuperat overwintered remarcabil, a acceptat zeci butași, puteți dormi în curte (foarte mult ca în svezhachka repaus, deși treaz devreme), toate hainele din dulap, cu excepția pantaloni scurți și un strat subțire T-shirt și picioarele goale. Care ar putea fi luchshe.Kompotiki, fructe proaspete și ovoschi.Da, cum ar fi vara.

Prikorenilsya și de creștere a fost noul meu prieten ficus-Anapa Kinki.Detka deja au prea.

Fetelor, am corectat nota --Lyanochka --- kurla, Ficus KURLI.Proshu scuză.

Video: înstelat de vară să fie cu mine

dscn7379_1944novinki.jpg mare surpriza din dendrika, creșterea nu s-a extins și boboci și mi-a venit să înflorească în curând.

dscn7380_1945novinki.jpgdscn7381_1946novinki.jpg

makodes mele (Crystal ludiziya) sa comportat bine și a extins multe rostochkov.Ne crescut puternic în sus brilik mici.

dscn7376_1941novinki.jpg

Video: ah, de vară

Aș vrea să se laude klabnevymi begoshami a început totul, și a aruncat muguri deja insuportabile, până la takimi.Aysulusha spectacol, uite, aduse din Shymkent.

dscn7382_1947novinki.jpg

dscn7383_1948novinki.jpg

dscn7384_1949novinki.jpg

Pat frunze de ferigă a aruncat cu succes o mulțime, Ma vândut în toamnă.

dscn7399_1964novinki.jpg Cel mai plăcut lucru pe care Ficus Ali (într-o farmacie și a șezut întreg chel), pune-l pe curte și multă apă, întregul este complet năpădită de buruieni.

dscn7387_1952novinki.jpg

Cățel la Svetochka.

dscn7386_1951novinki.jpgPentru lantanki Eu nu sunt arunca chiar ingrijorat masiv butonchiki.Poshli cresc.

dscn7393_1958novinki.jpg



Musetelul plăcut, foarte înalt tulpini și se obține aspect bun.

dscn7390_1955novinki.jpg

Și acest lucru este pentru tine podarochek.rastet mulți ani am munte sau kallochka Alokaziya, care este mai mare ponravitsya..Tsvetet extrem de neatractiv, dar asta e un vârf cu yagodkami.Ne roșu crește și copii acolo, și timp de mai mulți ani este o astfel de imagine.

dscn7394_1959novinki.jpg

dscn7395_1960novinki.jpg

Se pare bine psevdosekvoya, ierburi și frunze formează un incredibil de frumoasă.

dscn7396_1961novinki.jpg

Natasha este a ta și Olin clericului produce deja muguri.

dscn7397_1962novinki.jpg

Într-un cuplu de roșu soricelului Marinin belenkiy.no meu doresc să aibă o perdea cu șoricelului colorate, ar fi foarte frumos.

dscn7404_1969novinki.jpg

Aceasta, desigur, nu putem arăta lagestremiya începe să înflorească rapid zi de zi și, în curând, de asemenea, prinde din urmă cu liliac.

dscn7401_1966novinki.jpg

dscn7400_1965novinki.jpg

Pentru că dragostea și vara -Că, fără oprire, puteți înregistra și afișa, și scrie despre plantele noastre preferate și grădini, și vecinătate, și casa.

În ultima fotografie, nepoata mea pozitiv pentru fotografia de vară vas.Na acest rămas bun nenadolgo.Vseh ca Vasil.

392183_2213003160967_1970973403_n.jpg

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu