Oraș de mare! :

Buna fetelor !!!!!

Video: Leonid Utesov - În Marea Neagră - Orașul erou

Mult timp de când am fost de gând să arate orașul său Vdladivostok. Și voi începe cu un cântec foarte popular Ivan Panfilov:



glorioasa cetate că mare, departe, dar nashensky.

Video: Cliffs. Marea Neagră

Portul este capitala Primorie și centrul tuturor comerțului.Faimos pentru vremea aici, crima și șeful ...Și numai apa de mare, și numai de mare, Numai spălările de mare asupra orașului, cu toate cele trei laturi. Practic, întreaga populație a marinarilor și pescarilor.Restul sunt ținute în torpedou trunchiuri reci.Ride într-un jeep pe drumul dintre gropi și gropi ... etc. complet nu voi scrie! Avem o mare de peste tot și acum prezente toate scotoci, săpat, astfel încât orașul se pregătește pentru Summit-ul APEC, acum popular peste tot la știri! Fondată în 1860, viitorul orașului precedat de un post militar de pe malul Cornul de Aur Bay.NN Furnicile-Amur am sunat post-Vladivostok. În 1860, pe malul Mării Japoniei a ridicat drapelul de stat al Imperiului Rus. În 1871, Vladivostok este transferat la postul de reședință guvernator militar și baza principală a Flotilei siberian. În 1880 Vladivostok a declarat oficial gorodom.Takoe mica introducere.Fotografiat de la o înălțime mare, noi cetățenii îl numesc perspectiva frumuseții, pentru că atunci când cade noaptea, aproape întregul oraș poate fi văzut, și toate luminile, foarte frumos!În continuare, vom trece prin centru, care nu a ales sa săpat. Urmează administrația noastră, în cazul în care vysedayut oficialii noștri lucrează .....

Video: oraș mor în Marea Caspică

În continuare, vă vom muta în direcția de malul mării, există, de asemenea, toate săpau, există o mare de reconstrucție în tot orașul!Am prins în imaginea de aici baiatului negru ..,astfel, în timpul nostru! Ei bine, iată-ne pe malul mării, în orașul a fost foarte cald, la cererea ....... Ninuli fi o mulțime de imagini de la mare! My lovit în kadrik, vodichku atins, okozalos rece! Și oamenii din plin și face plajă înot! Fetele nu sunt obosit încă? Și apoi o mulțime de imagini!Acum, du-te prin navă malul mării! Există încă mai mult nu mai puțin săpată! Aproape!Acesta este sediul central al Flotei din Pacific!Vonnye privire la navele, care le-au luptat în Somalia cu pirați!

Video: City în mare, în 1965 Fiction, Aventură

Și acum celebrul submarin S-56.Voevala în timpul războiului Marele Patriotic cu inamicul. Aici doschli și Arcul, există întotdeauna a avut loc la tinerii căsătoriți sedinta foto.Am dochuney, de asemenea, în cadru, astfel încât skazt la scară! Arch este foarte mare și mai mult!Deci, aceasta este călătoria noastră se termină cu tine, îți arată o pereche de fotochek mare pentru suflet! krasatulechki bine-devulechki, eu nu sper obosit de mers pe jos! Am încercat cât am putut! Vă mulțumesc tuturor pentru atenție!celulită!!!!!!!!!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu