Fetelor, am probleme!

Bună dragă fată. Am o zi de naștere astăzi și spun încă o dată vă mulțumesc tuturor celor care m-au felicitat! Dar vreau să împărtășesc cu voi probleme. Cei care urmează blog-urile mele stie ca floarea ei favorit, am creat o familie de gunoi și am arătat recent pe săgeți Columbines și delphiniums lor. Dar acum 2 zile am fost adus la cunoștință faptul că, în grădina mea de flori va fi pus țeavă și mi-a dat 2 zile pe care am scos florile ei. aceste fete 2 zile pentru mine pentru a deveni un coșmar! După căldura când am lucrat drenată atât de tare florile lor și au început să înflorească acum astfel de probleme. Aproximativ 50 de specii diferite de flori ca yearlingi și mnogoletok, a trebuit să sape și se adaugă în picături, și grădină, și pateu și daliile sunt doar 15 au dat mugurii, a avut doar o cutie pentru a umple cu apă. Mâine, în grădina de flori din mijloc va conduce tractorul și sape un șanț. Eu spun toate aceste săpături și lucrări de îngropare va dura timp de 2 zile și apoi voi fi capabil să blocheze și flori plantate-re, dar vă puteți imagina că lucrătorii noștri sunt capabili de 2 zile conducte de ouat și sape o groapă ??? Deci, aici am astfel de probleme !!!!

Video: ZeyKer - Nu este o fată, e probleme :)

Aici este o floare gradina mea 2 zile în urmă:

Video: Oh, am probleme fete

Și aici e omul meu completează analiza GARD si puteti vedea ce este de coș de gunoi pentru paturi de flori. Și știi ce mai interesant ?? Ceea ce nimeni nu va atinge coșul de gunoi !!! Conducta va avea o singura floare Garden !!!

Video: Am o probleme zhzhoooottt bunica!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu