Lac în grădina mea



Video: gradina de legume, flori iaz și Malinka

Bună ziua tuturor! Vreau să-ți spun despre micul meu iaz. In gradina avem un iaz, este o adâncime mică de 80 cm face acest lucru :. Dug un oval gaură. metru lățime și 1,5 metri în lungime și 80 cm adâncime. Se întinde o folie neagră specială pentru piscine. Pe lângă faptul că filmul nu a fost vizibil la marginea a fost pus diverse pietre mici. Turnat în apă. În jurul lacului au plantat plante diferite (Euphorbia, rogoz, steag dulce marsh). Pentru vara într-un termen iaz crap, care a prins într-un lac din apropiere. Iazul în vara se pune ghivece cu nuferi. dsc01787.jpgdsc01970.jpgdsc01968.jpg Aer în apropierea lacului. Aici sunt primele să înflorească.dsc02230.jpgdsc01901.jpgîn apropierea lacului.dsc02335.jpgcrin, primul tsvetenie- la sfârșitul lunii iulie.dsc02338_0.jpgLily floare deschide dimineața târziu, se închide seara și durează aproximativ zile chetyteh.dsc02339.jpgdsc02340_0.jpgdsc02739.jpgÎn al doilea rând avgesta sfârșitul tsvetenie-.dsc02743_0.jpgdsc02343.jpgdsc02735.jpgdsc02777_0.jpg Iată un iaz în grădină am făcut-o. În timpul verii, este frumos să stea în afara și hrana pentru carasi. produse alimentare Kinesh și toți înot ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu