Cannes meu în cele din urmă a ieșit din subteran

Video: Cum să se spele un tampon de pânză mouse-

Bună seara!
M-am gândit și gândit ce să scrie mai bine ... și ma lovit în găleți ochi de Cannas că mama mea scos din subteran. Așa că astăzi să vorbim despre ele)).
Toată lumea știe că este o plantă perenă. Asta numai în această bandă centrală le la rece. Prin urmare, în timpul iernii, este necesar să se scoată și curat într-un loc răcoros, în mod ideal - în pivniță, în cazul în care ei dorm în condiții de siguranță până la primăvară. In primavara vom iau din nou, udare și de așteptare ...))).
Ne așteptăm urma.
Sincer, mi-ar fi plantat Eland doar pentru frunze))). Ele sunt ei mai mare, frumos ...
În timpul iernii, nu poți pleca doar pentru că vymerznut. Cine știe, poate că într-o zi va aduce varietate și pentru banda noastră. Sau poate deja a adus ... Atunci nu trebuie să fie transplantate înainte și înapoi.
Deci, aici sunt atât de Eland arată acum)))

Eland

Spectacolul nu este deosebit de atractiv, vedeți)). Acum, aceste 4 găleți vor fi acasă până când a fost mai cald)). Ce se poate face, frumusetea cere victimelor).
Apropo, nu uita să-i apă atunci când a tras.
Cine ar fi ceva de genul „l-a fost“)).
Deci, ai văzut ce sa întâmplat. Dar va doar 3 luni si ... voila!

Eland

Video: INNA a arătat piept în timpul unui concert

Frumos? Nu este cuvântul. Din anumite motive, cred că acesta este floare stacojie în basm, care tatăl unui negustor adus fiica ei mai mic)).
floare foarte frumos. Mi-a spus ceva care amintește de caramele. Tot felul de culori există, dar nu avem până acum numai acest lucru.

Și în grădina ta să crească Cannas? =)

Video: NFS Carbon l la victorie l # 3


Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu