Totul în viață - pentru mai bine!

Video: Totul în viață este HD (1998) al cinematografiei indiene

Uneori, șoferi de camion, sau săteni, există momente când lucrarea - o afacere mare!

semințe de Anemone de insamantare

Video: Să fie spus - de sezon: tot mai bine. Eliberați din 30.06.2016


Și tu te ridici în zori și du-te departe de gradina cu apus de soare, iar lucrarea nu sa diminuat. Grass - cum ar fi vrăjiți, până la o margine a parcelei ea vypolesh, o alta are din nou narosla! Cine furtun legume - îmi dau seama cât de mult timp și efort este nevoie! Ce sunt eu? Și, în plus, concentrându-și atenția asupra grădină, vorbesc despre flori, mai ales deja stins un pic uitat. Și asta e ceea ce a ieșit din ea!

De obicei încerc să taie doar de pe tulpinile de flori, plantele nu sunt în zadar vigoare petrecut în formarea de semințe și pentru patul de flori aspectul îngrijit. Cu excepția cazurilor în care semințele am nevoie. Și de data aceasta, fericit că grijile de zi cu zi nu mi-a dat timp să taie tulpinile de flori în pădure anemone! N-am văzut-o seamănă sămânța lui și a fost literalmente fascinat de acești nori transparente. Nu le-am tăiat, chiar și semănate, este atât de frumos!

Video: motivație uimitoare - totul poate fi schimbat în bine !!!!

Samos pădure anemone


Acum, cafeaua mea de dimineață beau în zori, în poienile de anemone de lemn, admirand farmecul trecătoare veșmintelor ei lungi pufoase care zboară în sus și care se încadrează la cea mai mică suflare de aer. Din când în când sămânța cu parashyutikom separate de semenii lor și puful de lumină, strălucind în lumina dimineții, se duce să caute locul lui sub soare ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu