Noua fabrica din grădina mea: Michael cocosul de munte

Video: Schiță de reproducție și bujorul varietate

Anul trecut, ea a citit un articol interesant despre galinacee (Care nu sunt întotdeauna reperat))) Imperial Am fost mult timp cu succes a crescut și a înflorit, dar este de ajuns pentru un florar adevărat?

Fritillaria Michailovskyi

Video: ceapa în creștere


Am fost total fascinat de Michael cocoși de munte și imediat, nu bazându-se pe memorie, scrie-l în lista de cumpărături primară pentru grădină. Ea a plantat de către toate regulile, ca și în articolul recomandat. A fost un pic neliniștit în primăvara până când nu a apărut încă varza - și dintr-o dată vymerz? avem iarna a fost, după standardele locale, destul de severe. anxietatea mea nu a fost în zadar: de la 5 becuri au supraviețuit doar unul, dar am fost bucuros rezistenta la ea! floare Uimitor, nu regret că a decis să-l pună în grădina lui: petalele sunt dense, netede și strălucitoare, astfel încât acestea să poată vedea reflexia lor! Și ce petale de pictura rafinat!

Acum am o nouă preocupare: - planta o floare de lângă ea? Cred că șah cocoș de munte va arata bine în cartier, dar această idee - numai. Poți să-mi spui ce planta profitabilă accentuează frumusețea cocoșul de mesteacăn, partea este întotdeauna vizibilă ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu