Buchet de trandafiri de iarna cu paturile lor!

Video: Winter Rose. Cum de a scrie un buchet de trandafiri albi

Pe calendarul pentru 05 decembrie în magazinele de vânzare jucării de Crăciun, iar pe paturile noastre încă trandafiri infloriti!

iarna a crescut


Ne pare rau, dar viața acestor culori care vin la sfârșit: în dimineața a fost un pic îngheț, și este de așteptat înghețul de noapte. Așa că am decis să taie toate florile rămase: lăsați-l să fie acasă într-un vas pentru a picta, eu și acasă va încânta. Și apoi m-am gândit, și cred că am felicit începutul iernii utilizatorilor noștri! Unele zăpadă deja genunchi pentru a turna, iar noi le dăm - Salutări de la marginile mai mult sau mai puțin cald sub forma unui buchet)

iarna a crescut

Noi, desigur, iernile sunt vreme caldă și rece vin târziu, dar să înflorească în păpădia decembrie - acest lucru nu-mi amintesc! Nu am putut rezista și a colectat o grămadă de plante sălbatice care infloresc azi: coada șoricelului, violet, păpădie, unele necunoscute pentru mine sornyachok și în mod miraculos a supraviețuit anemonele!

flori de iarnă

Video: Colectarea nunta de iarna buchet de mireasa cu mâinile lor

În general, felicit toate pe la începutul iernii)))

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu