Gard, Clematis și hamei

au fost cumpărate în același timp.

Sarmă fel de gard să fie disponibile în toate finanțelor. Datorită excesive sale „transparență“, vă sfătuim în mod activ folosind liane. Dar ne-am scuturat Clematis

, promițând să înflorească stele violet catifelată întunecate, dureroase tag-ul muscatura de preț înțepător, astfel încât achiziționarea sa întâmplat într-un singur exemplar. Și pentru că noi înțelegem că plasa grosier prelungi frumusețea noi nu facem destul de repede, acceptat cu bucurie din mâinile prietenilor pentru hamei rădăcină excavate liber.

Hop pe gard

Pentru aceasta din urmă, am pictat după-amiază. Mai mult decât atât, absoarbe apa din metalele grele din sol și, prin urmare, ecologie teren va salt înainte: Hamei ordinară - extraordinar! Lista bolilor care se vindeca de Jerome K.Dzheromu nu intra decât dacă febra puerperală, precum și - un set complet de boli. Contuzii, ulcere, abraziuni, psoriazisul si chiar isteria. Fructele acestei plante magice cusută perna promis de somn aproape letargic.

Video: Un gard făcut din hamei. Mediu))

Bărbați zâmbet cald răspuns la cuvântul „hamei“, nu a fost încă seama că infuzia plantei reduce excitabilitatea bromului sexuale mai abruptă.

Femeile, de asemenea, șocat că conuri băutură, infuzat într-o baie de apă, promovează ... marirea sanilor. Numai ia acest medicament ar trebui să fie aproape la sfârșitul vieții (de ce înainte de a pleca pentru lumi cele mai bune dimensiuni mari?), Prin urmare, planta trebuie să fie întotdeauna la îndemână.

Street dispenser este aproape invizibil

De la cadouri nu refuza. Despre „cu cadouri Frica Greci“, ne-am uitat cumva.

Video: HOP pe gard

Netting întins. Hamei plantat pe drum la toaletă, pe un teren de colț. Clematis - pentru iluminat un loc frumos în apropiere de trecerea liberă la vecini. Și așteptă.

Nu a durat mult timp să o fac hamei.
In primul sezon a lui Tinerețe ceva zgâriat toți oaspeții care doresc să facă check-in la cabană, și a încercat să sugrume două tufe de dracilă, la această durere nu știa afara aceluiași gard.
În al doilea - a rupt ca Tuzik mai cald, material pentru acoperișuri pe acoperișul toaletă și a început să se strecoare pe un furtun pentru a uda casa, strada care leagă dozatorul cu un rezervor imens sudat pe perete.
Pe a treia, a scăzut în uitare pentru totdeauna capacul și a încercat să tragă capacitatea de 200 litri, a pereților, astfel încât au trebuit să sun din nou sudura.

rezervor de captare



În cazul în care aceasta planta tratează isterie, eu - Papa. Cel puțin.

Asigurați-vă și coase umflaturi, nu am îndrăznit. Hameiul au părut să-mi o ființă vie, care se întinde mâinile lor rele mici la existența mea pașnică.

Am încercat să caute aliați în forumuri. Deschis. Și am citit: „Când a apărut întrebarea despre gardul viu în complot grădina noastră, vecinii ne-au sfătuit să pună hamei obișnuite. La început, această idee nu ne place ... "

Așa cum ea nu ca mine! Și până acum. Pentru că - marele câștigător al cătină, categoric refuză să părăsească teritoriul într-o situație similară, și nu a putut face față cu vița banală.

Hop-câștigător

Video: Clematis - HOBBY PENTRU VIATA

Și vecinii ... vecini?! Ele sunt de la un an pentru a organiza această isterie din cauza faptului că o plasă de deschidere, hamei a ajuns la băile lor cumulate cu apă pentru irigații și toate ecologice sale acolo. Poate bea ca - nu știu. Nu pot adăuga doar că ei și ne-am luat o macetă și Roundup. cataplasme mort.

„Sa dovedit - a scris oamenii visătoare. - care are hamei și proprietăți antihelmintice“ Ei bine, ar putea invidie numai viermi, care pot face ca picioarele de plante carnivore.

Un fani hop a continuat: „Va putem oferi o reteta de vecinul nostru, insomniac. El ia ... "

Dezvăluie vălul de secret: daca face planta nastoechku alcool numit „hamei“, care rareori chiar vecinul cel mai instabil, nu va refuza să uite câteva zgârieturi și clinti baie de fier.

În ceea ce privește Clematis ... În toiul luptei cu partenerul său agresiv pe perdeaua verde, deseori uităm că plantele de licitație umile. De câteva ori l-am pierdut în iarba înaltă. Odată călcat în picioare. De două ori transplantat. Dar el a reușit. Și totuși inflorit! Și chiar și o singură floare, violet stele de catifea, am avut destul să înțelegem că banii nu este fericirea!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu