Expoziție Daylily la Moscova

spectacole de flori au devenit un lucru obișnuit la Moscova. Dar despre o expoziție, care are loc în fiecare an, vreau să vorbesc în special în care se referă la florile mele preferate - daylilies.

In fiecare an, la clubul „Moscova Florarii» pe bulevardul Novinsky, am ajunge în spiritul de vacanță, când am venit la daylilies expoziție. Delight copleșiți de noile produse.

Organizatorii - oameni foarte simpatici, în cazul în care există întrebări, eu dau mereu sfaturi, spun ambele soiuri și tehnici agronomice, vor împărtăși complexitatea și tehnicile de cultivare. Îmi place invitația regulată a invitaților străini care dau prelegeri. Cu un an înainte, a venit proprietarul pepinierei belgian canisa, a vorbit despre tendințele în selecție, în ultimul an a avut oaspeți din Anglia, a vorbit de asemenea despre gazdele.

În general, „hrana“, nu numai pentru ochi, ci și pentru minte. Apropo, expoziția poate vedea nu numai, ci, de asemenea, să cumpere soiurile lor preferate.

Video: Expoziție "daylilies" în muzeu pentru a le. Timiryazeva: diversitate și frumusețe

Câteva fotografii de expoziții anterioare:
Daylilies expoziție la Moscova

Daylilies expoziție la Moscova

Video: pisici Expoziție WCF: Cat Crescatorii Club (Moscova nouă-10 aprilie 2016).

Daylilies expoziție la Moscova

Daylilies expoziție la Moscova

Video: Jock Sturges surprins de închiderea expoziției de la Moscova

În acest an expoziția bydut loc pe 22-24 iulie și 7.treizeci și unu-8.doi la Boulevard Novinsky, Building 22. Programul promite să fie o degustare de preparate din daylilies.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu