Buchete originale de flori de piață Cracovia

În această vară, prietenul meu, un florar profesionist, vânzătorul a mers la un tur cu autobuzul Cracovia-Veneția-Budapesta. Desigur, experiența a fost auto si camioane, dar separat, vreau să împărtășesc fotografii cu piața de flori Cracovia, pentru a vă arăta buchete fantastice pe care le putem fi găsit decât în ​​orașele mari, și nu este sigur. Judecător pentru tine:

tsvety1

tsvety21

Ghirlande din Lumina mea a ajuns la un deliciu complet, dar apoi a observat că în cultura noastră, toate aceste coroane de flori sunt asociate numai cu cimitir, iar polonezii cu sărbători. Apropo, prețul pe care îl vedeți în zlotului.

tsvety2

uite Surprinzătoare de la marginea din stânga a buchetele miniaturale, bine doar atinge!

tsvety3

Și atât de mulți trandafiri într-un buchet de cumpărare noastre extrem de rare. Pentru krakovchan se pare că acest lucru nu pare buketische exotice.

tsvety4

tsvety5

tsvety6

tsvety7

tsvety8

Ei bine, bine, am următoarea buchete respirație departe, despre o prietena, eu, în general, să tac - a fost ca nu un geamăt, nu un suspin. Au întors deja acasă, am dat seama că nu fotografiat principalul lucru - reacția prietenilor:

tsvety9

tsvety10

Video: în boom-ul de flori de piață Odesa



tsvety11

tsvety12

Video: Floral Salonul Valsul Florilor, trimite flori la Harkov, Ucraina și în lume

tsvety13

tsvety14

tsvety15

Iată la fotografia următoare apare wafted patria:

tsvety16

Floarea soarelui Am fost surprins, acasă în Pavlograd nu le vezi pe piețele. Este ciudat că, după o călătorie, au început să apară nu numai ca Sveta cu o mână ușoară ...

tsvety17

tsvety18

tsvety19

Dar esența plimbarea prin MISTA Vechi (așa-numita partea veche a orasului) a fost o vizită la biserica catolică, în care ne-am lovit aranjament floral la altar:

tsvety20

Surprinzător, în ton cu liniștea și pacea muzicii de orga ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu