Magazin de grădină fără mașini de găurit și ferăstraie - rapid și ușor

Video: Cum sa faci un mini-burghiu cu propriile sale mâini la domiciliu / Cum sa faci un mini-burghiu

Magazin de grădină fără mașini de găurit și ferăstraie - rapid și ușor

Într-o zi, un vecin a venit la mine: „? O grămadă de blocuri de beton vechi nu au nevoie de“ Când am văzut că oferă pentru blocuri, apoi doar sărind de bucurie, „Omule, m-am gândit că face din ei! grădină bancă!“. Sa uitat la mine un pic de simpatie surprins și un pic, clipit și a rostit: „! Și am să le undeva să pună, astfel încât să ia departe“ Zis și făcut, am adunat blocuri, le-a pictat de un spray, se lipesc între ele și prin găurile împuns 4 cherestea din lemn . Plasate pe partea de sus a pernei, și - Voila, o bancă super-Duper gata!

Video: luare de tăiere cu un burghiu

Video: Cum să ascuți un ferăstrău pentru lemn cu mâinile lor

Material:

  1. Blocuri de ciment 12
  2. 4 lemn (în acest caz cedru folosit)
  3. 2 cutii de grund
  4. O pernă adecvată / pernă (poate fi o canapea)

Asamblarea:

  1. Paint blocuri de beton
  2. Construi două turnuri de șase unități (a se vedea. Foto)
  3. 4 cherestea băț de lemn prin deschiderea superioară
  4. Se acoperă cu pernă

În fotografie: un magazin pentru o jumătate de oră

Mai ușor, probabil, nu a putut fi - fără ferăstraie, nici burghie, robuste locale și de încredere. La acest magazin, puteți sta, culcă-te, citește, face plajă. Și îl puteți folosi ca suprafață de lucru - pentru unelte de grădină, stropitoare. a pus-o magazin nu este rușine să fie ca undeva într-un colț retras, și de-a lungul pistei, sau la intrare.

Video: banc de grădină



În general vorbind, această bancă - versiunea de bază, care poate fi construit la toate aceste blocuri și grinzi de lemn - ar fi o fantezie. Iar ideea de a împărtăși cu noi Shawna Coronado

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu