Flori, flori - flori în jurul! O mică continuare

Video: Kvity Zi strіchki 5 cm / flori panglica de satin 5cm. Kanzashi / Panglica flori / tutorial kanzashi # 33

Bună ziua tuturor! Mai întâi de toate, vă mulțumesc foarte mult pentru că au apreciat climatul de munca mea, multe cuvinte frumoase - sufletul se bucură de sine, și flori. Ei spun luni ziua grele, dar astăzi nu este vorba despre mine. Vezi ce surpriză pregătită pentru mine un pic de flori peste week-end. Starea de spirit este perfect. Recompensat secții, înflorite ...

Video: Fabric-hârtie Circle flori rapidă și distractivă - HowToGetCreative.com cu Barb Owen

Ajuns acasă de la locul de muncă pe aripi, deoarece Vreau să împărtășesc bucuria cu voi. Zephyranthes inflorit, de aceea este numit un parvenit, vineri a mers, chiar și mugurii nu au fost, și astăzi neobknovennye flori. Nu știu de ce, dar îmi place de el foarte mult, deși forma unei flori nu este neobișnuit.

Video: Începător Poi Tutorial: Partea 1 Flori

Acesta a inflorit o glosek. deși această doamnă pentru o lungă perioadă de timp pentru a da naștere, muguri câștigă încet puterea

Video: Flori de hârtie Tutorial

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu