Flori pe pervazul ferestrei

Bună ziua tuturor! Mult timp nu te-am invitat să viziteze.clipit

Video: flori pe fereastra - începutul lunii mai

Ei bine, în cele din urmă sunt în vacanță! Două săptămâni de zbor. așa că am început vacanța cu ferestre de spălat. Lăsați florile să vadă soarele în toată splendoarea sa.clipit Iar rezultatul nu a fost fără permutări sale. flori mai scurte schimbat. Nu toate, desigur.obraznicȘi am vrut să-ți arăt locuitorii pervazuri mei.

Să începem cu dormitorul meu. Aici locuiesc suculentele.

Toată lumea își amintește cușcă? Cactus I a lansat, este acum în stare de arest TOLSTIKOVobraznic

Kriptantus și Crassula.

Acest fiu dormitor.

Ehmeya și Guzman.

Kalanchoe și plumeria. Chifle de semințe (anul trecut).

Adenium. Tot anul trecut din semințe.

fereastră de bucătărie.

Video: Julian Flori de pe pervazul ferestrei

Sorrel în acest an lent, pentru mine. Cat torturat-o. Și Capsicum (semințe de piper).

Aici am semințele de Natty. Gloxinia, Abutilon și hypoestes. Dreapta jos - Solanaceae.

Frunze de plante suculente, rodie si mandarina din semințe.



Acum, în camera de zi.

Acesta este acasa, la: Anthurium, Alokaziya, Ludiziya, becuri, Spatifillium, Stephanotis și begonka mici. De la ea doar o viata de frunze. Se pare că nu moare, dar nu crește. În timpul acestei ferestre, se poate vedea locuitorii din balcon. Și am vrut să le arăt, dar bateriile rula în jos. încruntătură Deci, balconul - mâine. După cum puteți vedea toate la fel. Dar ce să facă, adică. atunci și acolo. Am vrut doar să-mi aduc aminte diavol.

Toate transmite toate multumitrece Cu dragoste. Lyubarik

P / S: așa cum a promis, arătând balcon. Este prea praguriclipit

Video: Esenin "Flori pe pervazul ferestrei" ANS. "Radunitsa"

Video: Flori pe un pervaz

Nu este foarte convenabil pentru a face fotografii pe un balcon, locul este mic, dar totul pare a fi la vedere.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

ProSadGuru.com
Casă Grădinărit Flori Plante Îngrijire Desen Animale Piese rețete Foto și video Miscelaneu